ПРО КОМПАНІЮ
від ідеї до реальності...

VipOil - новий, виготовлений в Україні, бренд мастильних матеріалів. Уся продукція VipOil виготовлена на найкращому в Україні заводі з виробництва олив з використанням найсучасніших технологій, що відповідають найсуворішим вимогам міжнародних стандартів. Водночас, завдяки логістичним перевагам українського товару у порівнянні з імпортними аналогами, продукції VipOil вдалося досягти оптимального поєднання ціни та якості, що зараз особливо актуально як власникам автомобілів, комерційного транспорту, сільськогосподарської та спецтехніки, так і підприємствам, що виготовляють продукцію.
Широкий асортимент продукції VipOil включає в себе як оливи, виготовлені відповідно до специфікацій API та допусків провідних автовиробників, так і технічні оливи та мастила, що відповідають вимогам ГОСТ, зокрема:
- моторні оливи
- транcмісійні оливи
- оливи для малої техніки
- гідравлічні оливи
- енергетичні оливи
- оливи ГОСТ
- мастила
- технічні рідини
- гальмівні рідини.
Лінійка продукції VipOil постійно розширюється, щоб максимально задовольнити потреби українського ринку в якісних та недорогих мастильних матеріалах. Для промислових підприємств також є можливість виготовляти спеціальні продукти на замовлення.